Nukker Kukeke

2002. aastal alguse saanud ansambel on esinenud sadades erinevates paikades, muutunud, metamorfeerunud, saanud targemaks, vahetanud liikmeid, pille, repertuaari jne. Ainsatena on algusest püsima jäänud ansambli solist ning iroonilisevõitu nimi – Nukker Kukeke. 

Aastate jooksul oleme üle Eesti, Narva linnusest kuni Sõrve sääreni, 10. juubelist kuni Ida-Virumaa pensionäride kokkutuleku ning kohaliku omavalitsuse matuseni. Lätis käisime esinemas ja ühe plaadi andsime ka välja. Kunagi ansambli nooruses eksis(teeris) meie ansamblis klahvpill, aga ajaproovile on vastu pidanud klassikaline traadibändi koosseis, mida me püüame rikastada mitmehäälse vokaali, erineva repertuaari ja lavalise liikumisega.

Meie esituses saate osa lähema ning kaugema mineviku parimatest tantsulugudest ja kergemuusika šedöövritest. Seda kõike meie ansambli omas „mahlas“, olgu selleks siis palade seaded, veidrad sõnad (no ei tulnud hetkel meelde), kummalised muusikalised lahendused (sest me oleme nii loovad, nii loovad) või tantsumuusika traditsioonide jõhker murdmine publiku ovatsioonide saatel.

 Meid ei esitata raadios, me ei käi Eesti Laulul, ei käi tarifitseerimiskomisjonile ette mängimas (seega ametlik tariif 3C), ei skandaalitse  Elu24 lehekülgedel. Me lihtsalt teeme muusikat, mis meeldib nii rahvale kui meile. Emotsiooniga!

X